Çocuklarımız İçin Yardım

Tepecik Araştırma Hastahanesi Çocuk Onkoloji servisini gelin birlikte yenileyelim, sizlerin de desteğiyle bir çok kanserli çocuğun daha iyi koşullarla hayata tutunmasını sağlayacağımız yardım konseriyle Müziğin birleştirici gücüyle şahit olmak istedik Proje Koordinatörü Çiğdem YALDIRAK, “sanatın evrensel gücü ile kitaplar birleştirilerek kültürel bilincin artması için çağrıda bulunup önce kültür ve sanat merkezlerinden başlanarak yola çıkılmalıdır.Bu bilinci kitleler halinde tüm Türkiye’ye aşılamalıyız. Kitap Bankası ile hedefimiz ;okuyup,düşünen,düşündüğünü hayata geçiren,sorgulamayı ilke edinen sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak; sanatseverlerle kitapseverleri buluşturarak geliştirilebilir,sürdürülebilir daimi bir projeye adım atıp benim değil,bizim diyebileceğimiz bir projeyi gelecek nesillere kazandırmaktır.Proje bizim manevi sorumluluğumuzdur. Gelin, yeni kitap bankaları oluşturalım özenen değil;özenilen bir toplum olalım” dedi.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen genç yeteneklerle, piyanistlerle tanışmak, farklı kültürleri öğrenmek ve hepsinden önemlisi müziğin en güzel halini herkesle aynı duygularla hissetmek harika bir deneyim olacak benim için herkes için… Ülkemizdeki çocuklar olmak üzere tüm çocukların mutlu olması için var gücümle çalışmaya bundan sonra da devam edeceğim.

Sanat ve müzik hayatınızda hep olsun. Bizler dün üzerimizdeki yıldızlardan topladıklarımızı gönderdik uzaktaki çocukların gökyüzüne… Müzik iyi ki varsın…

SANAT YÖNETMENI VE DANIŞMANI Nilüfer GÜZELS.B.Ü. Tepecik E.A.H. Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi İdari Sorumlusu Doç.Dr.Barış Malbora İzmir’de ikamet eden hasta çocuklarımız ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkolojisi Servisi ve Kemik İliği Nakli Merkezi yararına bir konser verecektir.


Eğer Sizde Çocuklarımıza Destek Olmak İstiyorsanız


İzmir Atatürk Ormanını Koruma Derneği

Hesap Numarası:

İş Bankası İzmir Şubesi

3400 0095788Bilgi İçin

Bilgen Vural (539) 771 9124
Begüm Özbek (533) 478 8636